TÜM YAPIMCILARIN DİKKATİNE, FİLMLERİNİZİ ŞİMDİ SUNUN!!

Nov 13, 2019 filmfestival, Uncategorized

by admin

TÜM YAPIMCILARIN DİKKATİNE, FİLMLERİNİZİ ŞİMDİ SUNUN

ULUSLARARASI FİLM FESTİVALİ CİNEMA AT THE EDGE (CATE) LOS ANGELES, KALİFORNİYADA BULUNMAKTADIR
Cinema at the Edge Film Festivali (CATE) ayrı bir vizyonu ve eşsiz bir sesi olan, veya tüm sorgulamalara karşı bağımsız her türden filmleri övmektedir.
Bu film festivali küresel dağıtım için poz ve ek fırsatlar kazanmak için film yapımcıları ve yükselen yıldızlar için büyük bir şanstır. Kazananlar uluslararası film dağıtımında çalışan endüstri profesyonelleri tarafından edinimi için dikkate alınacaktır.

Festival 21-23 Şubat 2020‘de Edgemar Center for the Arts (Santa Monica, Kaliforniya) da yapılacaktır.
Filminizi gönderin ve büyük film, paneller, partiler ve daha fazlası için bize katılın!

Santa Monica’nin kalbinde bagimsiz film yapimi dört gün boyunca gösterim, partiler ve sanatci programlari ile kutlanacaktir.

Edgemar Center for the Arts’in düzenledigi CATE Los Angeles Film Festivali Santa Monica, Kaliforniya’daki Main Street üzerinde bulunan Frank Gehry tasarım kompleksi içinde yer almaktadır. Yedinci “Cinama at the Edge Independent Film Festivali” (CATE) her türden film sunmaktadir. Bu filmler özellikle farkli bir vizyon veya benzersiz bir ses vs icerir. Toplumsal bir temel olusturan CATE, endüstrinin sınırlarını zorlayan ve düzey sinemayı inceleyen, kaliteye bağlılığıyla, yenilikçi filmler sergileme arzusundan olustu.

add a new comment

Contact


We're happy to hear from you whether it's a film submission follow up, festival chat, partnership opportunities, press inquiries, or just a friendly hello! One of our team members will get back to you shortly.

Address

2437 Main Street Santa Monica, CA 90405

Phone

+1 (310) 313-0279

Email

cinemaattheedge@gmail.com